Оголошення про прийняття участі у пасажирообстеженні на автобусному маршруті “вул. Криворізька-Міськпаливо”

Управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради розглядається питання призначення перевізника для тимчасового (терміном до трьох місяців) обслуговування автобусного маршруту  сполученням «вул. Криворізька (402-й ремзавод) – Міськпаливо» через вул. Іванова. Перевізнику необхідно буде забезпечити проведення  пасажирообстеження маршруту власним коштом.

Обслуговування маршруту необхідно здійснювати в звичайному режимі в кількості 1 од. техніки кл. А,І,ІІ.

У випадку зацікавленості та гарантованої наявності відповідної техніки, Вам необхідно до 12-00 години 26.01.2022 надати на адресу управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради (на електрону пошту reception.transport@zp.gov.ua з подальшим письмовим підтвердженням) свої пропозиції щодо укладання договору на обслуговування автобусного маршруту сполученням «вул. Криворізька – Міськпаливо» з зазначенням планової вартості проїзду за одну поїздку.

В разі відсутності між підприємством-перевізником та міськвиконкомом договірних зобов’язань з надання послуг на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування, до пропозиції необхідно додати завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *