Оголошення про прийняття участі у пасажирообстеженні на автобусному маршруті “Бородінський ринок – Набережна”

Оголошення

 

Управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради розглядається питання призначення перевізника для тимчасового (терміном до трьох місяців) обслуговування подовженого автобусного маршруту №65. Перевізнику необхідно буде забезпечити проведення  пасажирообстеження маршруту власним коштом.

Обслуговування маршруту необхідно здійснювати в звичайному режимі в кількості 2 од. техніки кл. А,І,ІІ, в режимі маршрутного таксі – 18 од. кл. А.

У випадку зацікавленості та гарантованої наявності відповідної техніки, Вам необхідно до 12-00 години 23.09.2021 надати на адресу управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради (на електрону пошту з подальшим письмовим підтвердженням) свої пропозиції щодо укладання договору на обслуговування автобусного маршруту №65 «Бородінський ринок –                                    Набережна» з зазначенням планової вартості проїзду за одну поїздку.

В разі відсутності між підприємством-перевізником та міськвиконкомом договірних зобов’язань з надання послуг на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування, до пропозиції необхідно додати завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *