Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

ОГОЛОШЕННЯ

Генеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була прийнята Резолюція “Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі, відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху. Глобальною метою Десятиліття є скорочення смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.

Світовим співтовариством розпочато низку заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності У травні заплановано проведення 6-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН (далі — Тиждень).

З метою підтримки цілей Десятиліття та загальносвітової тематики Україна проводить традиційний всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху – І етап навесні з 17 по 23 травня 2021 року та ІІ етап восени – з 15 по 21 листопада 2021 року.

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху щорічно проходить за підтримки Уряду України, із залученням профільних державних відомств та структур, громадськості та ЗМІ (загальний план заходів Тижня додається)..

Усі заходи у рамках Тижня відбуватимуться із забезпеченням належних протиепідемічних застережень або у дистанційному форматі.

Більш детальну інформацію про Тиждень можна отримати з наступних джерел:

– сайт організатора: https://medtransvp.com.ua/ (розділ: Тиждень БДР);

youtube канал “Безпечна країна”: http://www.youtube.com/с/Безпечнакраїна;

– соціальна мержа facebook: http://www. facebook.com/tbdrua.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 446-43-46, (067) 446-43-33.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *