Оголошення щодо прийняття пропозицій з тимчасового обслуговування автобусного маршруту №1 “вул. Базарна – Дослідна станція””

До уваги перевізників!

Управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради розглядається питання призначення перевізника для тимчасового (терміном до трьох місяців) обслуговування автобусного маршруту загального користування №1 «вул. Базарна – Дослідна станція» в кількості 2 од. техніки кл. А, І, ІІ у звичайному режимі руху та 1 од. техніки класу А у режимі маршрутного таксі.
У випадку зацікавленості та гарантованої наявності відповідної техніки, Вам необхідно до 12:00 години 30.10.2020 надати на адресу управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради (на електрону пошту з подальшим письмовим підтвердженням) свої пропозиції щодо укладання договору на обслуговування автобусного маршруту №1 «вул. Базарна – Дослідна станція» з зазначенням планової вартості проїзду за одну поїздку.
В разі відсутності між підприємством-перевізником та міськвиконкомом договірних зобов’язань з надання послуг на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування, до пропозиції необхідно додати завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *